epMP, s.r.o.
Herlianska 1105/96
093 03 Vranov nad Topľou

Telefón: +421 905 709 375
E-mail:
projekty@epmp.sk

O nás

Budovanie firmy

Začiatky

Začiatky cesty poskytovať služby v oblasti elektrotechniky spadajú do roku 2003, v ktorom som sa ako čerstvý absolvent elektro fakulty zamestnal v projekčnej firme. V tomto čase ešte netušiac, že sa práve táto práca stane mojim živobytím, koníčkom, životným spoločníkom, ale aj oblasťou na nové partnerstvá či priateľstvá.

Myšlienka

Po krátkom čase prišla myšlienka robiť túto prácu trochu inak, trochu  po svojom, čo vyústilo k založeniu vlastnej firmy a prevzatie zodpovednosti nielen za seba, ale aj za ľudí v mladom ambicióznom kolektíve.

Dôvera zákazníkov

Dôkazom spokojnosti s našou prácou bola dôvera zákazníkov aj v oblastiach, v ktorých sme častokrát iba začínali. Výsledkom húževnatosti a pracovného nasadenia boli kvalitné výstupy, ktoré so sebou prinášali ďalší dopyt po našich službách. Dnes už vieme, že poznanie a zodpovedný prístup nás posúva vpred, a sú kľúčovými atribútmi našich činností.

Budúcnosť

V objeme doposiaľ vykonanej práce sme hrdí na dobré výsledky a pokroky, súčasne sme však vďační za chyby, ktoré korigujú naše ďalšie kroky. Naša sústredenosť sa však upiera na prácu, ktorá je pred nami, u ktorej využijeme nadobudnuté znalosti a skúsenosti, a ku ktorej budeme pristupovať s pokorou a myšlienkou pomôcť naplniť ciele iných.

Marek Pačuta